O nas

Dom w Łopiennie

Tworzenie przestrzeni Miłosierdzia to misja naszego Domu, w której, jak w lustrze, odbijają się dwa światy. Po jego jednej stronie są Podopieczni doświadczający miłości, bezpieczeństwa, zrozumienia. Po drugiej stronie są Darczyńcy i Przyjaciele, którzy doświadczają uskrzydlającej radości, płynącej z pomocy drugiemu człowiekowi. Łączymy te dwa światy w Domu w Łopiennie, aby owocem tego połączenia było zwycięstwo uśmiechu na twarzach Domowników nad niepełnosprawnościami.

Stowarzyszenie Uśmiech Nadziei

Stowarzyszenie jest jak wiatr w żaglach Domu. Kierunek naszego działania wyznaczają zawsze dobro naszych Podopiecznych, Ich pragnienia oraz szansa na codzienność bez bólu związanego z niepełnosprawnościami fizycznymi i intelektualnymi. Pomagamy Domowi w zapewnieniu dostępu do najlepszych form terapii i rehabilitacji, organizujemy wydarzenia integracyjne i pozyskujemy fundusze, aby zapewnić to, czego aktualnie najbardziej potrzebują Mieszkańcy Domu.

 

Dom w Łopiennie

Dom Pomocy Społecznej Dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych Intelektualnie prowadzony przez Zgromadzenia Sióstr Św. Elżbiety

Stowarzyszenie Uśmiech Nadziei

Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Uśmiech Nadziei”

s. Weronika
Maciejewska

Dyrektor Domu w Łopiennie

zdjęcie Siostra Weronika

Maria
Brzozowska

(Kopaszewska)

Sternik Drugiego Skrzydła

dav
Przewiń na górę